Samsung Galaxy Tab S10+ Wi-Fi Tablet (256 GB)
34.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| GPS | Gri |
| Bluetooth | 5.3 |
| Cihaz Tipi | Galaxy Tab S10+ |
| Ekran Boyutu | 12.4 İnç |
| CPU Frekansı | 3.4 GHz |
| 2. Arka Kamera | UHD 4K (3840 x 2160)@30fps |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Ürün Kodları | 10090 mAh |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi Direct |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | Anti-Reflection |
| Piksel Yoğunluğu | 266 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Immortalis-G720 MC12 |
| Ekran Yenileme Hızı | 12 GB |
| CPU Üretim Teknolojisi | 13.0 MP |
| Hafıza Kartı Desteği | 1.5 TB |
| Arka Kamera Özellikleri | Flaş |
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1752 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | MediaTek Dimensity 9300+ |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla