Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Wi-Fi Tablet (12 GB / 256 GB)
40.992,50 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.4 |
| Cihaz Tipi | Galaxy Tab S11 |
| Ekran Boyutu | 14.6 İnç |
| CPU Frekansı | 3.73 GHz |
| 2. Arka Kamera | HDR |
| Pil Kapasitesi | 11600 mAh |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi Direct |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | Çentikli (Notch) |
| Piksel Yoğunluğu | 239 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Immortalis-G925 |
| Ekran Yenileme Hızı | 12 GB |
| Bluetooth Özellikleri | Gri |
| CPU Üretim Teknolojisi | 13.0 MP |
| Hafıza Kartı Desteği | 2 TB |
| Arka Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram |
| Ekran Çözünürlüğü | 2960 x 1848 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | MediaTek Dimensity 9400+ |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla