Samsung Galaxy Tab S9 Wi-Fi Tablet (8 GB / 128 GB) (SM-X710NZEATUR)
25.899,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| GPS | Gri |
| Bluetooth | 5.3 |
| Cihaz Tipi | Galaxy Tab S9 |
| Ön Kamera | f/2.4 Diyafram |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| CPU Frekansı | 3.36 GHz |
| GPU Frekansı | 13.0 MP |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Ürün Kodları | 8400 mAh |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi Direct |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | Gorilla Glass |
| Piksel Yoğunluğu | 274 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Adreno (Snapdragon 8 Gen 2) |
| Ekran Yenileme Hızı | 8 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | 1 TB |
| Arka Kamera Özellikleri | Flaş |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (SM8550-AB) |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla