Samsung Galaxy Watch 5 44mm Akıllı Saat (SM-R910)
8.599,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Seri | Galaxy Watch 5 |
| Cihaz Boyu | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Bellek (RAM) | 1.5 GB |
| Dil Desteği | Akıllı Bildirimler |
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| CPU Frekansı | 1.18 GHz |
| Ürün Ailesi | Samsung Galaxy |
| Dahili Depolama | 410 mAh |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Antrenman Sayısı | Samsung Exynos W920 |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A55 |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) |
| Batarya Özellikleri | Android |
| Toza Dayanıklılık | IPX8 |
| CPU Üretim Teknolojisi | ARM Mali-G68 |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu |
| Ekran Çözünürlüğü | Super AMOLED |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Akıllı Saat |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla