Samsung Galaxy Z TriFold (SM-F968B)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
512 GB
Ekran Boyutu
6.5 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | Android |
| NFC | 5.4 |
| SIM | eSIM |
| Flaş | LED |
| Radyo | Stereo |
| Alt Seri | Samsung Galaxy Z Fold |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Alanı | Katlanabilir (Foldable) |
| Ekran Boyutu | 6.5 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| CPU Frekansı | 4.47 GHz |
| GPU Frekansı | 3 nm |
| Hızlı Şarj | 45 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Video Oynatma | USB Type-C |
| Kablosuz Şarj | Kablosuz Hızlı Şarj |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Duyurulma Tarihi | Samsung Galaxy Z |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Üçüncü Ekran | 10 İnç |
| Değişir Batarya | 200 MP |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Parmak izi Okuyucu | Yan Tarafta |
| Piksel Yoğunluğu | 120 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | 3 Band (2.4/5/6GHz) |
| İkinci Ön Kamera | 10 MP |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 4.47 GHz |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 12 MP |
| Suya Dayanıklılık | IPX8 |
| Toza Dayanıklılık | IP4X |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Çift Hat Özelliği | Dual eSIM |
| Ekran / Gövde Oranı | Katlanabilir (Foldable) |
| Kullanıcı Arayüzü | Samsung One UI |
| Diyafram Açıklığı | F1.7 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | 10 MP |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 3.53 GHz |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Bildirim Işığı (LED) | Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2520 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 830 |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Samsung One UI 8 |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR |
| Batarya Kapasitesi (Tipik) | 5600 mAh |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 21:9 |
| Kayıpsız Yakınlaştırma | 2 x |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 (B) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Ekstra Geniş Açı |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | Telephoto |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 120fps |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Üçüncü Ekran Çözünürlüğü | DCI-P3 100% |