Samsung GH59-11720J Kablolu Kulaklık
398,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Mikrofon | Kablolu |
| Uyumluluk | Android |
| Hassasiyet | 85 dB |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Toza Dayanıklılık | Çağrı Kontrol |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 kHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla