Samsung Odyssey Neo G7 32" LS32BG750NPXUF (S32BG75) Monitör (S32BG750NP)
29.399,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Seri | Samsung Odyssey |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Yenileme Hızı | 165 Hz |
| Ekran Panel Tipi | Kavisli (Curved) |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ekran Boyutu (cm) | 80.1 cm |
| Ekran Teknolojisi | VA |
| HDMI Giriş Adedi | 1.4 |
| HDMI Özellikleri | HDCP 2.2 |
| Parlaklık (Maks) | 1000 cd/m² |
| Piksel Aralığı | 1.000.000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 350 cd/m² |
| Piksel Yoğunluğu | 140 PPI |
| Ön Çerçeve Rengi | 100x100 mm |
| Ekran Boyutu (İnç) | 31.5 İnç |
| USB-A (Type-A) Adedi | Standart Çerçeve |
| DisplayPort Giriş Adedi | USB 3.2 Gen 1 |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 piksel |
| Diğer Ekran Özellikleri | Mini LED Arka Aydınlatma Teknolojisi |
| Çözünürlük Standardı | 4K UHD |
| İzleme Açısı Yatay (H) | AMD FreeSync |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 2023 |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | G |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 16:9 |
| Akıllı Monitör (Smart Monitor) | 2.1 |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla