Samsung Odyssey OLED G8 32" LS32FG812SUXUF (S32FG812) Monitör (S32FG812SU)
49.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Seri | Samsung Odyssey |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| Tepki Süresi | 0.03 ms |
| Renk Derinliği | 10 bit |
| Yenileme Hızı | 240 Hz |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| Kullanım Amacı | Genel |
| Ekran Boyutu (cm) | 80.3 cm |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| HDMI Giriş Adedi | 1.4 |
| HDMI Özellikleri | HDCP 2.2 |
| Piksel Aralığı | 1.000.000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 260 cd/m² |
| Piksel Yoğunluğu | 139 PPI |
| Ön Çerçeve Rengi | 100x100 mm |
| Ekran Boyutu (İnç) | 31.6 İnç |
| USB-A (Type-A) Adedi | İnce Çerçeve |
| DisplayPort Giriş Adedi | USB 3.2 Gen 1 |
| DisplayPort Özellikleri | HDCP |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 piksel |
| Diğer Ekran Özellikleri | Arka Aydınlatma |
| Çözünürlük Standardı | 4K UHD |
| İzleme Açısı Yatay (H) | AMD FreeSync |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 2025 |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | G |
| Dijital Sinyal Frekansı (V) | 16:9 |
| Akıllı Monitör (Smart Monitor) | 2.1 |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla