Samsung SR8845 Robot Süpürge
Teknik Özellikler
| En | 93 mm |
| Güç | 40 W |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Pil Voltajı | Kızılötesi Kumanda İle |
| Şarj Süresi | 2 saat |
| Pil Kapasitesi | 2000 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 90 dk |
| Gürültü Seviyesi | Kenar Temizliği |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.