Samsung VR-5000 Robot Süpürge+Mop
Teknik Özellikler
| Güç | 55 W |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Pil Kapasitesi | 3400 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Akıllı Navigasyon | 85 mm |
| Gürültü Seviyesi | SPOT Mod |
| Aşılabilir Yükseklik | 13 mm |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.