Samsung VR7700BM Robot Süpürge+Mop (VR3MB77312K)
28.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| En | 105 mm |
| Güç | 55 W |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | Otomatik |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Gürültü Seviyesi | Çarpma Önleme |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla