Sapphire Pulse Radeon RX 7600 XT Ekran Kartı (11339-04-20G)
Teknik Özellikler
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | AMD Radeon Chill |
| VR Desteği | 12 Ultimate |
| Fan Sayısı | 2 adet |
| GPU Mimarisi | RDNA 3.0 |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Ürün Ailesi | Sapphire Pulse |
| Işın İzleme | 4.0 |
| PassMark Puanı | 16 GB |
| Çoklu Monitör | 2.1 |
| HDMI Çıkışı | 2.3 |
| Çift Yönlü Fan | Siyah |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 7600 XT |
| GPU Çıkış Yılı | 2024 |
| Grafik Kartı Gücü | 8+8 pin |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| Efektif Bellek Hızı | 128 bit |
| Donanım Teknolojileri | 0dB |
| Bellek Bant Genişliği | 6 nm |
| Display Port Çıkışı | 2.1 |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 2.5K |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.