0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDR | 14 W |
| RAM | 8 GB |
| Ekran | LED |
| Subwoofer | 2 Adet |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Ekran Boyutu | 32 İnç |
| Dahili Kamera | Yok |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ekran Boyutu (cm) | 80 cm |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Kompozit Girişi (AV) | Disney+ |
| Tasarım Özellikleri | İnce Ön Çerçeve |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Tüketim (Bekleme Modu) | Standart |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366x768 |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Çözünürlük Standardı | HD Ready (HD) |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| İşletim Sistemi Versiyonu | whaleOS 10 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | whaleOS |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth |