Solax HR6000B Motorlu Testere
6.933,29 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Renk | Kırmızı |
| Zincir Tipi | 3/8 inç |
| Ürün Tipi | Motorlu Testere |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Silindir Hacmi | 57.3 cc |
| Dişli Sayısı | 6.5 kg |
| Güç Kaynağı | Benzin |
| Yağ Kapasitesi | 50 cm |
| Diğer Özellikler | 4.1 hp |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 600 ml |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla