0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Ekran | 3.5 inç |
| Bluetooth | USB Micro-B |
| Genişlik | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sensör Tipi | Exmor RS CMOS |
| Video Kaydı | UHD (3840x2160) |
| Ekran Pikseli | Elektronik |
| Filtre Çapı | 62 mm |
| Kamera Türü | Video Kamera |
| Ürün Ailesi | Sony XDCAM |
| USB Standardı | XLR |
| Objektif Türü | Zoom (Değişken Odaklı) |
| Wi-Fi Frekansı | 2.4 GHz |
| Çekim Modları | Video |
| Pil Özellikleri | Siyah |
| Sensör Formatı | 1 İnç |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Video Kare Hızı | 30 fps |
| Diğer Özellikler | Mikrofon (Stereo) |
| Otomatik Odak (AF) | 12 x |
| Çift Kart Yuvası | Lityum |
| Enstantane (Yavaş) | 2 x |
| Odak Mesafesi (Dar) | 348 mm |
| Sensör Boyutu (Gen) | 12 MP |
| Odaklama Özellikleri | Sabit Lens |
| Uyumlu Yuva (Bayonet) | Gövde İle Tümleşik |
| Görüntü Sabitleyici | 1/10000 sn |
| Odak Mesafesi (Geniş) | 29 mm |
| Diyafram Açıklığı (Dar) | f/4.5 |
| Diyafram Açıklığı (Geniş) | f/2.8 |
| Desteklediği Çözünürlükler | SD |