0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Gri |
| Ağırlık | 2.5 kg |
| Ürün Tipi | Dekupaj Testere |
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Pandül Ayarı | 45 Derece |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Diğer Özellikler | 800 W |
| Metal Kesim Kapasitesi | 6 mm |
| Boşta Devir Sayısı (En Çok) | 65 mm |