0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Sarı |
| Akü Tipi | Li-ion |
| Ağırlık | 4.2 kg |
| Ürün Tipi | Daire Testere |
| Açılı Kesim | 45 Derece |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Akü Kapasitesi | 4 Ah |
| Güç Kaynağı | Akü |
| Diğer Özellikler | 165 mm |
| Kesme Derinliği 90° | 18 V |
| Testere Göbek Çapı | 16 mm |