0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Sarı |
| Akü Tipi | Li-ion |
| Ağırlık | 1.93 kg |
| Ürün Tipi | Dekupaj Testere |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Güç Kaynağı | Akü |
| Diğer Özellikler | 85 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |
| Profil Kesim Kapasitesi | 45 Derece |
| Anahtarsız Bıçak Değişimi | 18 V |