0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Kırmızı |
| Ağırlık | 10 kg |
| Ürün Tipi | Gönye Testere |
| Açılı Kesim | 45 Derece |
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| Diğer Özellikler | 1200 W |
| Testere Göbek Çapı | 30 mm |
| Boşta Devir Sayısı (En Çok) | 210 mm |