0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Kırmızı |
| Ürün Tipi | Budama Testeresi |
| Zincir Freni | 5.2 kg |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Silindir Hacmi | 25 cc |
| Güç Kaynağı | Benzin |
| Yağ Kapasitesi | 25 cm |
| Diğer Özellikler | 2.7 hp |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 230 ml |