Stiga SHT 700 AE Solo Çit Budama (Aküsüz)
Teknik Özellikler
| Renk | Siyah |
| Akü Tipi | Li-ion |
| Ağırlık | 4.62 kg |
| Ürün Tipi | Çit Budama |
| Bıçak Tipi | 48 V |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Güç Kaynağı | Akü |
| Diğer Özellikler | 63 cm |
| Boşta Devir Sayısı (En Çok) | 26 mm |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.