Techwood 50TEC900 Ultra HD (4K) TV (20300521)
TelevizyonEkran Boyutu
50 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDR | HDR10 |
| Ekran | LED |
| Subwoofer | 802.11a/b/g/n |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Ekran Boyutu | 50 İnç |
| Kutu Genişliği | 2025 |
| Ses Özellikleri | German + Nicam Stereo |
| Ekran Boyutu (cm) | 126 cm |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Program Rehberi (EPG) | TiVo |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm) |
| Uygulama Yükleyebilme | Yok |
| Dijital Ses Çıkışı | COAX |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| Ses & Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 12 W |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 2 Adet |
| Ses / Kulaklık Çıkışı | Disney+ |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | 1 Adet |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | Standart |