Teclast T65 Tablet
TabletDahili Depolama
128 GB
Ekran Boyutu
13.4 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 4G | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 5.0 |
| Cihaz Tipi | Android |
| Ekran Boyutu | 13.4 İnç |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| GPU Frekansı | 13.0 MP |
| 2. Arka Kamera | 5.0 MP |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Diğer Özellikler | Işık Sensörü |
| Ekran Özellikleri | Tam Lamine Ekran |
| Piksel Yoğunluğu | 169 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Mali-G57 MP1 |
| Diğer Bağlantılar | Gri |
| Ekran Yenileme Hızı | 8 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | 1 TB |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | Unisoc T7280 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |