Tecno Pova Slim 5G
Akilli TelefonlarDahili Depolama
256 GB
Ekran Boyutu
6.78 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | Android |
| NFC | 5.4 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Ekran Alanı | Çizilmeye Dirençli Cam |
| Ekran Boyutu | 6.78 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| CPU Frekansı | 2.5 GHz |
| GPU Frekansı | 6 nm |
| Hızlı Şarj | 45 W |
| Kızılötesi | GPS |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Karma Kullanım | USB Type-C |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Duyurulma Tarihi | Tecno Pova |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Parmak izi Okuyucu | Ekran İçinde |
| Piksel Yoğunluğu | 144 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.5 GHz ARM Cortex-A76 |
| Kamera Özellikleri | Portre Modu (Bokeh) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 2 MP |
| Suya Dayanıklılık | IPX4 |
| Toza Dayanıklılık | IP6X |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 6400 |
| Ekran / Gövde Oranı | 5160 mAh |
| Kullanıcı Arayüzü | HiOS |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Bildirim Işığı (LED) | Askeri Standartlarda Sağlamlık (MIL-STD-810H) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 7i |
| Ekran Çözünürlüğü | 1224x2720 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| Geekbench 6 (Single-core) | 8 GB |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 (V) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | Bypass Charge |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |