Thull SR0KW3L-SG1 Taşınabilir Güç İstasyonu (300 W)
Tasinabilir Guc IstasyonuFiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Voltaj | AC |
| Aydınlatma | Aşırı Sıcaklık Koruması |
| Toplam Güç | 300 W |
| Diğer Özellikler | LCD Ekran |
| Tüketim Kapasitesi | 8000 mAh |
| Solar Şarj Desteği | Priz (AC) |
| Şarj Etme Gücü (USB-A) | Telefon/Tablet |
| Şarj Etme Gücü (USB-C) | 65 W |