0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Mavi |
| Akü Tipi | Li-ion |
| Ağırlık | 2 kg |
| Akü Durumu | 21 V |
| Ürün Tipi | Budama Testeresi |
| Zincir Hızı | 160 mm |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Akü Kapasitesi | 3 Ah |
| Güç Kaynağı | Akü |
| Diğer Özellikler | 20 cm |