0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Mavi |
| Akü Tipi | Li-ion |
| Akü Durumu | 20 V |
| Ürün Tipi | Tilki Kuyruğu |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Güç Kaynağı | Akü |
| Diğer Özellikler | 210 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 12 mm |