ttec SoundBuddy 3 Kablosuz Kulaklık
1.599,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Mikrofon | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Uyumluluk | Android |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı |
| Hızlı Şarj | Kapalı |
| Çevresel Ses | Pasif Gürültü Önleme |
| Şarj Süresi | 120 dk |
| Kulaklık Tipi | Kulak Üstü |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Mikrofon Sayısı | Kablosuz |
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| Çoklu Bağlantı | 10 m |
| Toza Dayanıklılık | Çağrı Kontrol |
| Sesli Asistan Desteği | Google Asistan |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Kullanım Süresi (Genel) | USB-C |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | 94 dB |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla