0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Çekme Kolu | Kırmızı |
| Ürün Tipi | 3'lü Valiz Seti |
| Tekerlek Sayısı | Plastik |
| Diğer Özellikler | 115 L |
| Genişlik (Orta Boy) | 50 L |
| Yükseklik (Orta Boy) | 68 cm |
| Yükseklik (Kabin Boy) | 50 cm |
| Genişlik (Büyük Boy) | 70 L |
| Yükseklik (Büyük Boy) | 80 cm |