0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Ürün Tipi | 300 W |
| Fonksiyonlar | Blender İşlevi |
| Ürün Tanımı | Blender |
| Ürün Yapısı | Smoothie Blender |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Renk Seçenekleri | Kırmızı |
| Bıçak Özelliği | Paslanmaz Çelik |
| Diğer Özellikler | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar |
| Ölçü Kabı Kapasitesi | 300 ml |
| Doğrayıcı Hazne Kapasitesi | 600 ml |