Vivo V70 FE (256 GB) (V2550)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
256 GB
Ekran Boyutu
6.83 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| NFC | 5.4 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | LED (Halka) |
| Radyo | Stereo |
| Şarj | USB Type-C |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Alanı | Multi Touch |
| Ekran Boyutu | 6.83 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 2.5 GHz |
| Hızlı Şarj | 90 W |
| Kızılötesi | GPS |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | 200 MP |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Duyurulma Tarihi | Vivo V |
| Enerji Sınıfı | 2026 |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Parmak izi Okuyucu | Ekran İçinde |
| Piksel Yoğunluğu | 120 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.5 GHz ARM Cortex-A78 |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion (Li-Ion) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 8 MP |
| Suya Dayanıklılık | IPX9 |
| Toza Dayanıklılık | IP6X |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 7360 |
| Ekran / Gövde Oranı | 7000 mAh |
| Kullanıcı Arayüzü | OriginOS |
| Servis ve Uygulamalar | Sanal RAM Artırma (8GB) |
| Diyafram Açıklığı | F1.88 |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Gümüş |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Ekran Çözünürlüğü | 1260x2800 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G615 MC2 |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OriginOS 6 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 2160p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (90W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 (B) |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |