Vivo Y51 Pro 5G
Akilli TelefonlarDahili Depolama
128 GB
Ekran Boyutu
6.75 İnç
Bellek (RAM)
8 GB
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Oyun | USB Type-C |
| Flaş | LED (Halka) |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Alanı | Multi Touch |
| Ekran Boyutu | 6.75 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 2.5 GHz |
| Hızlı Şarj | 44 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | 50 MP |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Duyurulma Tarihi | Vivo Y |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Parmak izi Okuyucu | Yan Tarafta |
| Piksel Yoğunluğu | 120 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.5 GHz ARM Cortex-A78 |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth Versiyonu | 5.4 |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 2 MP |
| Suya Dayanıklılık | IPX9 |
| Toza Dayanıklılık | IP6X |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Dimensity 7360 |
| Ekran / Gövde Oranı | 7200 mAh |
| Kullanıcı Arayüzü | OriginOS |
| Servis ve Uygulamalar | Askeri Standartlarda Sağlamlık (MIL-STD-810H) |
| Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Altın |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Ekran Çözünürlüğü | 720x1570 (HD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G615 MC2 |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OriginOS 6 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (44W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.59:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 (B) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik (Metalik Görünümlü) |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Derinlik Algısı (Bokeh) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.05 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |