0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Yeşil |
| Akü Tipi | Li-ion |
| Ağırlık | 1.57 kg |
| Ürün Tipi | Tilki Kuyruğu |
| Bıçak Boyu | 20 V |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Güç Kaynağı | Akü |
| Diğer Özellikler | 100 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |