0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Turuncu |
| Zincir Tipi | 3.25 inç |
| Ürün Tipi | Motorlu Testere |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Silindir Hacmi | 58 cc |
| Dişli Sayısı | 5.1 kg |
| Güç Kaynağı | Benzin |
| Yağ Kapasitesi | 50 cm |
| Diğer Özellikler | 3 hp |
| Yakıt Tank Kapasitesi | 550 ml |