Xiaomi 14 (1 TB)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
1 TB
Ekran Boyutu
6.36 İnç
Bellek (RAM)
16 GB
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | 700 (band 12) MHz |
| NFC | 5.4 |
| SIM | eSIM |
| Flaş | 2 LED |
| Radyo | Stereo |
| Şarj | USB Type-C |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Alanı | Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) |
| Ekran Boyutu | 6.36 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 3.3 GHz |
| GPU Frekansı | 4 nm |
| Hızlı Şarj | 90 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 68 Milyar |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 1 TB |
| Kutu İçeriği | Arka Kapak Kılıfı |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Duyurulma Tarihi | Xiaomi 14 |
| Odak Uzaklığı | 1/1.31 İnç |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Değişir Batarya | 46 Dakikada Kablosuz Tam Dolum |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Video FPS Değeri | 24 fps |
| Parmak izi Okuyucu | Ekran İçinde |
| Piksel Yoğunluğu | 120 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.3 GHz ARM Cortex-X4 |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| DxOMark Camera (v5) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (SM8650-AB/AC) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 50 MP |
| Suya Dayanıklılık | IPX8 |
| Toza Dayanıklılık | IP6X |
| Ekran / Gövde Oranı | 4610 mAh |
| Kullanıcı Arayüzü | HyperOS |
| Bluetooth Özellikleri | AAC |
| Diyafram Açıklığı | F1.6 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | 50 MP |
| 1. Yardımcı İşlemci | 2x 3.0 GHz ARM Cortex-A720 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 64-bit |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Bildirim Işığı (LED) | Dolby Atmos |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass Victus |
| Ekran Çözünürlüğü | 1200x2670 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno (Snapdragon 8 Gen 3) |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Lansman Arayüz Versiyonu | HyperOS 1.0 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dolby Vision Kayıt |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 16 (B) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (90W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 (U) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | Telephoto |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | Kablosuz Hızlı Şarj |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Phase Detect Auto-Focus - PDAF (Octa Pixel) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |