Xiaomi H40 Robot Süpürge+Mop (OV51)
18.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 70 W |
| Haritalama | Mobil Uygulama İle |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | 5200 mAh |
| Pil Voltajı | 20 mm |
| Sesli Asistan | 97 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla