Xiaomi Mi 9T (128 GB)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
128 GB
Ekran Boyutu
6.39 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | 700 (band 28) MHz |
| NFC | 5.0 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | 2 LED |
| Radyo | 3.5 mm |
| Şarj | USB Type-C |
| Ekran Alanı | HDR |
| Ekran Boyutu | 6.39 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| GPU Frekansı | 8 nm |
| Hızlı Şarj | 18 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | 48 MP |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Duyurulma Tarihi | Xiaomi Mi 9 |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| AnTuTu Puanı (v7) | 6 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Ekran İçinde |
| Piksel Yoğunluğu | 60 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 Ghz ARM Cortex-A76 (Kryo 470) |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 13 MP |
| Suya Dayanıklılık | İvmeölçer |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 730 (SM7150-AA) |
| Ekran / Gövde Oranı | 4000 mAh |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/2 İnç |
| Kullanıcı Arayüzü | MI UI |
| Bluetooth Özellikleri | AAC |
| Diyafram Açıklığı | F1.75 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | 8 MP |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Ön Kamera Özellikleri | Pop-Up Açılma |
| Bildirim Işığı (LED) | Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 5 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 618 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Lansman Arayüz Versiyonu | MIUI 10 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 11 (R) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (18W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.5:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 20 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | Telephoto |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |