Xiaomi Mi Air 13.3" Ultrabook (A37511DS/FX)
Teknik Özellikler
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce 940MX 2GB |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce 900 |
| Pil Gücü | 40.0 Wh |
| Ürün Tipi | Ultrabook |
| Ekran Boyutu | 13.3 İnç |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Mi Notebook |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | Mi Air |
| Sanal Çekirdek | 3 MB |
| Bellek Frekansı | 256 GB |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-7200U |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| GPU Bellek Türü | DDR3/GDDR5 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Pil Hücre Sayısı | Intel HD Graphics 620 |
| GPU Bellek Arayüzü | 64 bit |
| GPU Çekirdek Hızı | 28 nm |
| GPU Çıkış Yılı | Var |
| Transistör Mesafesi | 14 nm |
| İşlemci Çekirdeği | 2 Adet |
| Yansımasız Mat Ekran | Gümüş |
| İşlemci Temel Frekans | 2.50 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2016 |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 8 GB |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | NVIDIA |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.