Xiaomi Mi LED TV 4A 32″ V52R HD Ready (HD) Ekran
Teknik Özellikler
| HDR | 10 W |
| RAM | 8 GB |
| Ekran | LED |
| Subwoofer | 802.11a/b/g/n |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Ekran Boyutu | 32 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 80 cm |
| HDMI Özellikleri | HDMI Audio Return Channel (ARC) |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tüketim (Ortalama) | Standart |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Kompozit Girişi (AV) | Google Play Store |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm) |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix |
| Uygulama Yükleyebilme | Android TV |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366x768 |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 2019 |
| Öne Çıkan Özellikler | Android TV |
| Ses & Video Çözücüler | Dolby Digital |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Çözünürlük Standardı | HD Ready (HD) |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android TV 9.0 (Pie) |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | 2 Adet |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth |
| Eski Enerji Tüketim Sınıfı (A-D) | A |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.