Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite Robot Süpürge+Mop (MJSTL)
8.399,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 35 W |
| Haritalama | Mobil Uygulama İle |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | 20 mm |
| Sesli Asistan | 81.3 mm |
| Pil Kapasitesi | 2500 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Sensör Sayısı | 25 Adet |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla