Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Robot Süpürge+Mop (BHR4707GL)
14.990,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 40 W |
| Haritalama | Otomatik |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | 20 mm |
| Sesli Asistan | 82 mm |
| Şarj Süresi | 3 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Sensör Sayısı | 16 Adet |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Gürültü Seviyesi | Çarpma Önleme |
| Temizlenebilir Alan | 250 m² |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla