Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Robot Süpürge+Mop (MJST1SHW)
15.399,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 35.6 W |
| Haritalama | Otomatik |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | 20 mm |
| Sesli Asistan | 96.5 mm |
| Şarj Süresi | 3.5 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 110 dk |
| Gürültü Seviyesi | Temizleme Fırçası |
| Temizlenebilir Alan | 120 m² |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla