Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Robot Süpürge+Mop
15.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| En | 81 mm |
| Güç | 40 W |
| Haritalama | Mobil Uygulama İle |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | 20 mm |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme |
| Çalışma Süresi | 110 dk |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla