Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra ve Otomatik Boşaltma İstasyonu Robot Süpürge+Mop
35.500,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 46 W |
| Haritalama | Mobil Uygulama İle |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | 20 mm |
| Sesli Asistan | 98.8 mm |
| Şarj Süresi | 6.5 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Sensör Sayısı | 16 Adet |
| Diğer Özellikler | Haftalık Programlama |
| Temizlenebilir Alan | 240 m² |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla