Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Robot Süpürge+Mop (SKV4136GL)
14.199,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 25 W |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Otomatik Şarj | 82 mm |
| Pil Kapasitesi | 2500 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Diğer Özellikler | Sessiz Mod |
| Temizlenebilir Alan | 90 m² |
| Aşılabilir Yükseklik | 17 mm |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla