Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge+Mop (STYJ02YM)
11.990,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 33 W |
| Haritalama | Mobil Uygulama İle |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Sesli Asistan | 95 mm |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Bölge Bloklama | 20 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Sensör Sayısı | 12 Adet |
| Çalışma Süresi | 110 dk |
| Gürültü Seviyesi | Haftalık Programlama |
| Temizlenebilir Alan | 180 m² |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla