Xiaomi Mi Robot Vacuum Robot Süpürge
14.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 55 W |
| Haritalama | 96 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Sensör Sayısı | 12 Adet |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Gürültü Seviyesi | 20 mm |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla