Xiaomi Mi TV P1 55" Ultra HD (4K) TV (L55M6-6AEU)
Teknik Özellikler
| HDR | Dolby Vision |
| RAM | 16 GB |
| Ekran | LED |
| Subwoofer | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Ekran Boyutu | 55 İnç |
| Kutu Genişliği | 2023 |
| Ekran Boyutu (cm) | 139 cm |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Kompozit Girişi (AV) | Google Play Store |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (300x300 mm) |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix |
| Uygulama Yükleyebilme | Android TV |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| Öne Çıkan Özellikler | Android TV |
| Ses & Video Çözücüler | Dolby Digital |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android TV 10 (Q) |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | 2 Adet |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth |
| Ekran & Görüntü Özellikleri | DCI-P3 94% |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | Standart |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.