Xiaomi Mijia 1C Robot Vacuum Mop Robot Süpürge+Mop
9.990,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| En | 81 mm |
| Güç | 40 W |
| Haritalama | Mobil Uygulama İle |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | 20 mm |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Pil Kapasitesi | 2400 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin |
| Sensör Sayısı | 15 Adet |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Gürültü Seviyesi | Temizleme Fırçası |
| Temizlenebilir Alan | 80 m² |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla