Xiaomi Mijia MJSTP Robot Süpürge+Mop (MJSTPQXZ)
Teknik Özellikler
| Güç | 40 W |
| Haritalama | Mobil Uygulama İle |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Sesli Asistan | 96.5 mm |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Gürültü Seviyesi | Temizleme Fırçası |
| Temizlenebilir Alan | 100 m² |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.